غلامعلی بایندر (زادهٔ ۲۳ آذر ۱۲۷۷ – شهادت ۳ شهریور ۱۳۲۰) دریابان نیروی دریایی ایران و دارنده نشان ذوالفقار

فراخوان جایزه بهره وری بایندر

* تاریخچه برگزاری : انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران بعنوان قدیمی ترین تشکل دریایی و بندری ایران و غرب آسیا همواره مراسم سالگرد تاسیس خود را در نیمه دوم هر سال برگزار مینماید . از جمله اقدامات زیبنده این مراسم اعطاء جایزه بهره وری بایندر به شرکت‌های عضو برتر بوده است امسال نیز اعطای این جایزه مصادف با برگزاری جشن هفتادمین سالگرد تاسیس این تشکل است . 

* جایزه بایندر : انجمن کشتیرانی با ثبت علامت تجاری بایندر در حال پیگیری ثبت رویداد اعطاء جایزه ملی بهره وری می‌باشد . در ادامه این مسیر، انجمن امسال نیز در صدد است این جایزه را به شرکت‌های حائز شرایط عضو تشکل ملی کشتیرانی اعطا کند . 

* بایندر کیست : دریابان غلامعلی بایندر، اولین فرمانده نیروی دریایی ایران در سال های 1315تا1320 بود ، او توانست نیروی دریائی نوین را پایه ریزی کند. شهید بایندر با مقاومت و رشادت و عدم تسلیم در جنگ جهانی دوم سرانجام در تاریخ 02/06/1320 در مبارزه با نیروهای متجاوز انگلیسی به شهادت رسید و اکنون در محوطه پایگاه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آرمیده است.

 * هیات داوری : هیات داوری بررسی صلاحیت اعطاء جایزه بهره وری بایندر، متشکل است از چهره‌های مستقل پیشکسوت تشکلی، متخصصین و شاخصین حوزه کسب و کار .

 * دبیرخانه همایش : انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران مسئول دبیرخانه این رویداد است و طی ادوار گذشته تاکنون امور شرکتها و روابط عمومی انجمن ، کلیه مسئولیت های برنامه ریزی ، مدیریت و اجراء را بر عهده داشته است . 

* شرایط عمومی شرکت در فراخوان انتخاب شرکت‌های نمونه : 1- فعالیت مستمر و موثر در حوزه های لجستیک دریایی و بندری 2- حسن سابقه و عملکرد حرفه ای 3- عدم معرفی و انتخاب مورد مشابه و شرکت نمونه طی 5 سال گذشته 4- شرکت‌هایی که تمایل به حضور و رقابت در این رویداد را دارند میبایستی برای کسب اطلاع از شرایط و ضوابط در لینک ذیل ثبت نام نموده ، اسناد ، مدارک و اطلاعات مورد نیاز را حداکثر تا تاریخ 15 دی‌ماه سال 1402 بارگذاری نمایند . 

 * مراسم اهدا جوایز : همزمان با برگزاری 70 امین سالگرد تاسیس انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران و با حضور مسئولين تراز اول كشور ، چهره های شاخص اقتصادی و اعضاء مکرم تشکل ملی کشتیرانی برگزار ميشود .