مزایای عضویت در انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران

انجمن کشتیرانی و خمات وابسته ایران با بیش از 69 سال قدمت و دارا بودن بیش از 370 عضو فعال و موثر ، در مقام و جایگاه یک تشکل ملی و بین المللی ، محلی تاثیرگذار برای حضور و نقش پذیری شرکت های حوزه لجستیک دریایی و بندری میباشد . تمامی شرکتهای معتبر همواره عضویت این تشکل را بعنوان یک فرصت مغتنم در توسعه روابط تجاری و بین المللی و هم افزایی بین بخشی دانسته و از حمایت های قانونی و عرفی انجمن برخوردار میباشند . لذا شایسته است آن شرکت با پیوستن به جامعه ی بزرگ دریائیان و با بهره مندی از تجارت بزرگان و پیشکسوتان این صنف ، افق و چشم انداز بنگاه اقتصادی خود را مصون از مخاطرات ، منافع حضور در فعالیت های بین المللی را تضمین و رویکرد های حرفه ای حوزه کسب و کار را بیش از پیش تجربه نماید . 

برخی از خدمات و تسهیلات قابل ارائه به اعضا انجمن

تدوین و ابلاغ هزینه دیرکرد برگشت کانتینر

تدوین و ابلاغ تعرفه سالیانه هزینه های محلی بندری و دریائی

ارائه خدمات عدم ثبت شناورهای خارجی در سامانه‌های داخلی و خارجی

ارائه نرخ‌های کاربردی تسعیر ارز در صورتحساب‌های عوارض بندری

ارائه تسهیلات گزارش عملکرد و تمدید پروانه فعالیت سازمان بنادر و دریانوردی

ارائه تسهیلات اعطاء گواهینامه شایستگی به مدیران عامل با تایید و امضای سازمان بنادر و دریانوردی

بهره‌مندی از حضور نمایندگی مالیاتی انجمن در هیات‌های حل اختلاف

 

اعضاء محترم می توانند:

1- بمنظور معاضدت قضائی از خدمات مشاوره حقوقی انجمن بصورت رایگان بهره مند شوند.

2- از خدمات مشاوره ای مالیات و بیمه تامین اجتماعی بصورت رایگان بهره مند شوند.

3- با پیوستن به طرح بیمه تضمین ترانزیت بیمه پاسارگاد، از حمایت های قانونی، مشاوره ای و … استفاده نمایند.

4- با پیوستن به طرح تضمین برگشت سالم کانتینر از پرداخت اسناد تضامنی، سپرده نقدی برگشت کانتینر، سپرده نقدی حق توقف و … معاف گردند.

5- با پیوستن به طرح بیمه ورود موقت اتومبیل از مزایای این طرح بهره مند گردند .

6- با پیوستن به طرح بیمه THC از پوشش تعهدات در قبال سازمان بهره مند گردند.

7- با پیوستن به طرح بیمه تکمیلی از مزایای استثنائی بدون سقف مازاد هزینه های درمانی برای تمامی پرسنل و خانواده های تحت تکفل بهره مند گردند .

8- در صورت تمایل، اعضاء می توانند با قید داوری انجمن در قراردادها، اعلامیه ورود و تعهدنامه های دریافت کانتینر؛ از حمایت های قضائی و حقوقی انجمن بهره مند گردند.

 9- اعضاء محترم می توانند در صورت بروز اختلافات حقوقی در حوزه کسب  و کار با مشتریان، همکاران و … مراتب را بمنظور حل و فصل سریع و فنی به شورای حل اختلاف تخصصی دریائی و بندری انجمن ارجاع نمایند.

10- اعضاء محترم می توانند خدمات آموزشی تخصصی مورد نیاز حوزه کسب و کار در شقوق خدمات بندری ، دریایی  و سایر ریز بخش های لجستیکی را از انجمن دریافت نمایند .

11- بهره مندی از مزایای گسترده و متنوع فرمت استثنائی تبلیغاتی همچنین اعضاء محترم میتوانند از خدمات بخش روابط عمومی انجمن که مشتمل بر امکانات استفاده از پایگاه های اطلاع رسانی جهت معرفی کسب و کار ، دریافت خدمات مشاوره ای و تبلیغاتی نیم بهاء ،  امکان درج آگهی مستقیم از درگاه پنل پیامکی انجمن ، فرصت ادواری برای درج گزارش یا آگهی رایگان در پایگاه اطلاع رسانی و همچنین هفته نامه بایندر ،  امکان تامین و معرفی نیروی انسانی متخصص از طریق درج آگهی و سایر خدمات بهره مند شوند .

12- برای مشاهده آخرین بخشنامه ها و دوره های آموزشی انجمن کشتیرانی به سایت WWW.SAOI.IR و نیز جهت مشاهده آخرین اخبار حوزه صنفی و تخصصی به سایت خبری WWW.SEANEWS.IR مراجعه نمائید. 

13- خاطر نشان می سازد کمیته های تخصصی انجمن بشرح زیر میباشند، در صورت تمایل به مشارکت و همکاری در هر یک از کمیته ها می توانید با اعلام قبلی در جلسات حضور بهم رسانید و با ارائه نظرات و پیشنهادات خود انجمن را یاری نمائید.

1- کمیته کانتینری

2- کمیته امور حقوقی و بیمه

3- کمیته امور بندری و غیر کانتینری

4- کمیته تانکر و فله و جنرال کارگو و رو-رو

5- کمیته امور گمرکی، ترانزیت و فورواردری

6- کمیته روابط بین الملل

7- کمیته آموزش و تحقیقات

8- کمیته مالیات و تامین اجتماعی

9- کمیته داوری و حل اختلاف

10-کمیته جوانان

11-کمیته IT و تحول دیجیتال

12-کمیته بانوان